Kochane Mamy, Tatusiowie, Dziadkowie,

Salon Fryzjerski dla Dzieci Fryzek, to pierwszy w Olsztynie salon fryzjerski stworzony specjalnie dla dzieci. Powstał z myślą o najmłodszych klientach i ich lęku przed strzyżeniem włosków. Fryzek, to miejsce idealne dla maluchów, gdzie pielęgnacja włosków staje się przyjemnością i fajną zabawą.

 

         Kolorowe wnętrze salonu, oryginalne stanowiska fryzjerskie przystosowane specjalnie dla dzieci, zabawki i bajki  sprawiają, iż każde dziecko poczuje się u nas radośnie, swobodnie i zawsze chętnie do nas wróci. Nasz pogodny i profesjonalny personel sprawi, iż strzyżenie czy przekłucie uszu stanie się przyjemnym doświadczeniem. 

        W naszej ofercie, oprócz tradycyjnego strzyżenia włosków oferujemy upięcia okolicznościowe na komunie, dla małych druhen czy bale karnawałowe. Każdy mały klient, po pierwszej w swoim życiu wizycie u fryzjera, otrzymuje od nas dyplom pierwszego strzyżenia wraz z załączonym kosmykiem swoich włosków i upominek od Fryzka.

 

        Zajmujemy się również przekłuwaniem uszu, co stanowi tak ważne wydarzenie w życiu każdej dziewczynki. Praca na wysokiej jakości sprzęcie – dwa pistolety pozwalające przekłuć obydwoje uszu równocześnie i antyalergiczne, bezniklowe kolczyki wykonane z plastiku medycznego, to gwarancja bezpieczeństwa i najwyższej jakości usług. Odwagę Twojej pociechy uhonorujemy dyplomem przekłucia uszu i upominkiem od Fryzka a Tobie przekażemy niezbędne informacje dot.  pielęgnacji uszu w domu.

 

        Salon Fryzjerski dla Dzieci Fryzek, to idealne miejsce dla Ciebie i Twojego dziecka. Strzyżenie włosków staje się przyjemnością, przebywanie u nas świetną zabawą i tym samym wspaniałym przeżyciem dla całej rodziny .

Serdecznie zapraszamy !

Terminy wizyt umawiamy telefonicznie.
Jeżeli nie odbieramy, jesteśmy zajęte klientem.    

Zawsze staramy się oddzwonić na nieodebrane połączenia ;)